Facebook


LEGIONOWO. Pizzeria Domino`s otwiera swój lokal – Nowy lokal gastronomiczny w mieście

2017-10-17 5:58:43

Do Legionowa wkracza kolejna sieciowa pizzeria. Tym razem jest to Domino`s Pizza, która otwiera się przy ul. Sowińskiego w pobliżu Carrefoura.


Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że najprawdopodobniej już w środę 18 października nastąpi otwarcie pizzerii.

Co na początek

Przez pierwsze kilka dni pizza ma być świadczyć usługi tylko na wynos, a następnie z opcją dowozu do klienta. Lokal ma być czynny w godzinach 11-24 w piątki i soboty natomiast w pozostałe dni tygodnia od 11 do 23. Na otwarciu pizzerii przewidziane są promocje cenowe.

Kto będzie przecinał wstęgę?

Zastanawiający jest fakt, kto będzie reprezentował Ratusz na uroczystym otwarciu pizzerii. Czy znowu, tak jak to miało miejsce w przypadku Pizzy Hut wstęgę przecinał będzie wiceprezydent Piotr Zadrożny? Ratusz ponoć słynie z “wielbicieli” pizzy. Także swój wkład i reprezentację może śmiało wystawić legionowskie SML-W, które sprzedało działkę pod oknami mieszkańców bloku Nr 72. Wykluczamy natomiast etatowego dostawcę darmowej zupki na festyny Ratusza, ponieważ nowo otwarty lokal stanowi dla niego konkurencję. W każdym razie może być pysznie.

QK.JJ.

Komentarze

2 komentarze

  1. Kacper odpowiedz

    Aniu co ty piszesz… od ręki mogę podać z 4 adresy barów mlecznych w Legionowie z tradycyjnym polskim jedzeniem!

  2. Anka odpowiedz

    W Legionowie można zjeść pizzę, pizzę, albo pizzę… Czy naprawdę nikt nie ma pomysłu na lokal z normalnym jedzeniem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *