LEGIONOWO. Pozwól się unieść

2016-09-08 1:13:50

Mamy dla Państwa porcję zdjęć oraz film z rodzinnego festynu, który pod hasłem „Pozwól się unieść Galerii Gondola” odbył się w minioną sobotę w Legionowie. Główną atrakcją wydarzenia był balon wynajęty specjalnie na tę okazję przez organizatorów, właścicieli powstającego przy ulicy Piłsudskiego centrum handlowego.

Balon Gondoli już kilkukrotnie wznosił się nad miastem w ciągu ostatnich tygodni. Tym razem mieszkańcy mieli okazję przyjrzeć się mu z bliska, wejść do środka wiklinowego kosza, a kiedy po południu uspokoiły się podmuchy wiatru, można było na jego pokładzie wznieść się w powietrze. W międzyczasie przybyli na festyn raczyli się darmowym popcornem, watą cukrową i lodami, a na scenie zabawę nakręcały balonowe animacje.

Niemałe emocje wzbudził quiz wiedzy, który organizatorzy przygotowali we współpracy z Muzeum Historycznym w Legionowie. Jego uczestnicy musieli wykazać się przed publicznością swoją wiedzą na temat historii Legionowa i legionowskiego baloniarstwa, a nagrodą główną w zabawie był lot balonem Gondoli.

_mg_4054

Festyn był częścią akcji promocyjnej związanej z otwarciem nowej galerii handlowej, w której trwają teraz prace wykończeniowe. Przypomnijmy. Otwarcie Gondoli zaplanowane jest na listopad tego roku. We wnętrzu galerii znajdzie się ponad 20 sklepów. W tym m.in. Media Expert, CCC, Kik, Hebe czy Martes Sport.

Szczegółowe informacje na temat otwarcia na stronach Gondoli:

www.gondolalegionowo.pl
facebook.com/gondolalegionowo

Komentarze

3 komentarze

 1. gizmo odpowiedz

  Zawsze są dobre tylko tka jak napisałeś trudno się dobić i już dwa razy zrezygnowałem, ale teraz będe bardziej wytrwały i wcześniej się tam zjawię, o ile w ogóle coś będzie.

  1. kaloni odpowiedz

   Stary, ja jak widze że będzie otwarcie to trzymam się z daleka, bo boję się ze mnie stratują i to dwukrotnie bo na wyjściu obładowani telewizorami też.

 2. Szaloa odpowiedz

  Oby zrobili dobre promocje na otwarciu, zarówno ubraniowe, to żona przyjdzie i w media expert to wtedy przyjdziemy oboje. Ponoć trudno się dostać ale ponoć warto też stać, bo jak już wejdziesz to z czym tanim wyjdziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *