Facebook


LEGIONOWO. Próbowali ukraść robota kuchennego. Trzech zatrzymanych

2022-09-16 2:49:45

Policja zatrzymała 3 mężczyzn podejrzanych o próbę kradzieży robota kuchennego. Wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności


Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie jednej z placówek handlowych w Legionowie. W trakcie wizyty w sklepie 36-latek oraz 48-latek dokonali kradzieży dwóch robotów kuchennych o łącznej wartości 4800 zł. Kiedy przekraczali linię kas zostali zatrzymani przez ochronę. 36-latek został zatrzymany, zaś jego 48-letni wspólnik uciekł. Został jednak zatrzymany przez powiadomioną o zdarzeniu policję, która zatrzymała go kilka minut później na jednej z ulic.
Kilka godzin później, do policji trafiło kolejne zgłoszenie dotyczące kradzieży robota kuchennego o wartości 2400 zł w tej samej placówce handlowej. Tym razem ujęty został 55-latek.
Po zabraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mężczyznom zarzuty kradzieży. 36 i 48-latek za popełnione przestępstwo odpowiedzą wspólnie i w porozumieniu. Skradziony sprzęt AGD powrócił na półki sklepowe.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *