LEGIONOWO. Proces odpowiedzią na zarzuty

2018-10-18 11:26:04

Od soboty (7.10) w ogólnopolskich mediach krąży informacja dotycząca molestowania seksualnego, którego miał się dopuścić prezydent Roman Smogorzewski. Prezydent twierdzi, że to pomówienie


Z informacji jakie uzyskaliśmy od szefa legionowskiej Prokuratury Ireneusza Ważnego wynika, że we wtorek 9 października do prokuratury wpłynęło anonimowe zawiadomienie, dotyczący prezydenta Romana Smogorzewskiego. Chodziło o molestowanie, którego miał się dopuścić Smogorzewski. Obecnie prokuratura stara się ustalić osobę, która przesłała zawiadomienie, aby wezwać ją w celu złożenia wyjaśnień.
Kilka dni wcześniej portal naTemat.pl cytował wpis jaki pojawił się na Facebooku Pani Magdy Brzeskiej. Stwierdziła ona, że po słowach prezydenta poczuła się jak towar oraz że była przez niego obłapiana w trakcie jednej z imprez.
„Podobnie pewnie czuły się te Panie na scenie i zapewne nie wiedziały jak się zachować. Podobnie pewnie jak ja, gdy kilka lat temu postanowił Pan wykorzystać swoje stanowisko obłapiając mnie podczas jednej z imprez miejskich.”
Po wpłynięciu zawiadomienia do prokuratury, Roman Smogorzewski oskarżył Magdalenę Brzeską o zniesławienie. Na mieszkankę Legionowa w internecie wylała się również fala hejtu ze strony zatwardziałych zwolenników prezydenta.

QK

Komentarze

2 komentarze

  1. EWA SIEMIENIACKA odpowiedz

    PAN SMOGORZEWSKI POWINIEN ZASKARRZYC GAZETY KTORE GO ZNIESLAWIAJA .NIE MA I NIE BYLO LEPSZEGO PREZYDENTA-GOSPODARZA MIASTA . INWESTYCJI W LEGIONOWIE I TEGO CO MAMY -MY-MIESZKANCY ZAZDROSZCZA NAM W INNYCH MIASTACH . BYLAM PEWNA I OBAWIALAM SIE TEGO ZE ZEMSTA RZADZACYCH ZA REFERENDUM TO TYLKO KWESTIA CZASU .KIJ SIE ZAWSZE ZNAJDZIE JAK CHCE SIE UDERZYC . PANIE PREZYDENCIE -PROSZE WYTRZYMAC NAGONKE I ROBIC SWOJE .WIELU LEGIONOWIAN BEDZIE GLOSOWALO TYLKO NA PANA , POWODZENIA

    1. Daro odpowiedz

      Referat propagandy w akcji, kopiuj, wklej kopiuj wklej. To są efekty radosnej twórczości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *