LEGIONOWO. Prohibicja w mieście

2016-04-01 10:40:05

Udało nam się ustalić, czym zajmuje się teraz prezydent Legionowa. Otóż, jak doniosło nasze urzędowe źródło informacji, prezydent Smogorzewski zamierza wprowadzić prohibicję. Legionowo ma być pierwszą w Polsce gminą wolną od alkoholu!

Prace idą pełną parą, ale udało nam się zadać kilka pytań zapracowanym urzędnikom: – Dość tego, dość pijaństwa. Dość nieszczęść spowodowanych nadużywaniem alkoholu, złamanych karier zawodowych, niewytłumaczalnych decyzji samorządowych i biznesowych, dość wypadków w pracy i rodzinnych dramatów – powiedział Roman Smogorzewski po lekturze lokalnej prasy. –

Obecnie w Urzędzie Miasta trwają prace legislacyjne i negocjacje z zainteresowanymi kupcami; jak zwykle, z ponadlokalnymi sieciami handlowymi mogą być problemy. Do pomysłu staramy się pozyskać również inne gminy, budujemy szeroką, ponadpartyjną koalicję antyalkoholową. W tej chwili, w trakcie negocjacji nie chcę zdradzać szczegółów, ale ze zrozumiałą satysfakcją mogę Państwu powiedzieć, że na wezwanie pierwszy odpowiedział wójt Gminy Nieporęt – dodał wiceprezydent.

Jak przekonują urzędnicy, wszystko będzie gotowe przed wielką majówką, na rozpoczęcie sezonu grillowego.

red.

fot. pixabay.com

Prima aprilis, czyli dzień żartów
„Wszystkie dzieci prezesa Rosiaka”, „Prohibicja w mieście”, „Prezerwatywy dla każdego” i nawet odnaleziony piękny zegarek prezydenta Smogorzewskiego (przykro nam panie prezydencie) – te informacje są nieprawdziwe, wymyślone przez nas na prima aprilis. Ciekawe, czy ktoś się nabrał? Ktoś się uśmiechnął, a może ktoś się zasmucił? No i dobrze. Swoją drogą, a gdyby to była prawda?

Komentarze

4 komentarze

 1. współczujacy odpowiedz

  posłuchajcie relacji ze spotkania na “piaskach” chrya pana Romana Nie opuszcza……wizjonerstwo też

 2. hiena odpowiedz

  W legionowie śmierdzi POwskim gównem i korupcją. Tylko czekać, kiedy CBA się tym układem zainteresuje. Zwłaszcza teraz, kiedy Grabiec jest na tak eksponowanej pozycji w opozycyjnej partii. Partia złodziei adekwatnego rzecznika sobie wybrała.

 3. małolepszy odpowiedz

  co gorsze to nie zart ale fakty……

 4. Lepszy niż autor odpowiedz

  Kiepski żart z waszej strony, szczególnie druga część. Dziennikarz piszący taki artykuł powinien najpierw zobaczyć jak wygląda życie rodzin w których ktoś pije. Mieliście wiele innych tematów do zbudowania żartu a wybraliście jeden z najgorszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *