Facebook


LEGIONOWO. Przemocowy partner objęty dozorem

2022-09-14 1:29:10

Policjanci z Legionowa zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Teraz mężczyzna został objęty dozorem policyjnym

Jak informowała policja, funkcjonariusze zostali wezwani do jednego z bloków na terenie miasta. Po przybyciu na miejsce w mieszkaniu zastali kobietę, która zeznała, że jest ofiarą przemocy domowej. Jako sprawcę całej sytuacji wskazała swojego 47-letniego partnera. Mężczyzna miał być wobec niej agresywny. A w ataku złości uszkodził drzwi próbując dostać się do mieszkania. Z relacji kobiety wynikało również, że mężczyzna od kilku miesięcy znieważa ją, poniża i grozi jej pozbawieniem życia.
Zebrany materiał wystarczył by zatrzymać 47-latka. Okazało się, że w trakcie zatrzymania był pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko 0,5 promila alkoholu. 47-latek trafił do aresztu gdzie spędził noc. Następnego dnia po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili mu zarzuty. Na wniosek policji, prokurator wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. Podejrzany musiał również opuścić wspólnie zajmowane mieszkanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *