LEGIONOWO. Przeniosą Nocną Pomoc Lekarską?

2022-06-04 11:48:34

Trwają rozmowy ws. przeniesienia Nocnej Pomocy Lekarskiej z NZOZ-u przy
ul. Sowińskiego do legionowskiego szpitala filii Wojskowego Instytutu Medycznego. Wszystko za sprawą kończącego się we wrześniu br. kontraktu NFZ

We wrześniu br. kończy się pięcioletni kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenie Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej w przychodni przy ul. Sowińskiego. Władze powiatu rozmawiają z kierownictwem legionowskiego szpitala w tej sprawie.
Jak poinformowała nasza redakcję Joanna Kajdanowicz, rzecznik Starostwa Powiatowego w Legionowie, trwają rozmowy z legionowskim szpitalem w celu przejęcia przez placówkę Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej. Zdaniem rzeczniczki, nie padło kategorycznie nie w tej sprawie, jednak trwają rozmowy. O przebiegu tych rozmów i dalszej przyszłości NPL-u na „Górce” Starostwo Powiatowe ma informować na bieżąco na swoich stronach internetowych. – Nie ma jednak groźby, że powiat legionowski zostanie bez Nocnej Pomocy Lekarskiej – dodaje.

red.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Grunt że nocna pomoc policji zawsze działa. Przejdziesz na czerwonym w środku nocy to niebieski nie omieszka pomóc w zmniejszeniu wagi portfela . A i mogą pomóc w zorganizowaniu dachu nad głową jak trzeba. A że za kratami to już drobiazg przecież….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *