LEGIONOWO. PSG Polska odkazi lokale wyborcze w Legionowie

2020-06-24 12:57:58

Warszawa, 23 czerwca 2020. Podczas wyborów prezydenckich 2020 firma PSG Polska odkazi blisko 20 lokali wyborczych w Legionowie. Wśród odkażonych placówek znajdą się miejsca publiczne, w tym szkoły, przedszkola i ośrodki pomocy społecznej

Podczas gdy Polacy z niecierpliwością czekają na zaplanowane na 28 czerwca wybory prezydenckie, miasta i gminy w całym kraju szykują się na masowe odkażanie lokali wyborczych. W Legionowie dezynfekcją blisko 20 placówek zajmie się firma PSG Polska. — Bardzo się cieszymy, że w tak ważnym dniu możemy współpracować z miastem Legionowo i pomagać zapewnić bezpieczeństwo wyborcom. Pomimo trwającej pandemii, idąc do urn, wszyscy powinniśmy czuć się bezpiecznie — komentuje Patryk Nowicki, CEO PSG Polska.

Firma odkazi wybrane lokale wyborcze środkiem chemicznym od potwierdzonej laboratoryjnie skuteczności działania na SARS-CoV-2. Środek jest w 100% bezpieczny dla ludzi i niszczy RNA komórki wirusa już po kilku minutach. Tak odkażona przestrzeń może być użytkowana od razu. To między innymi z tego względu firma stosuje go powszechnie do dezynfekcji miejsc publicznych, biur czy fabryk.

W dobie zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 jesteśmy zobowiązani do szczególnych zasad organizacji zbliżających się wyborów. Odkażanie lokali wyborczych stanowi obowiązek dezynfekcji ponieważ większość z tych lokali, to placówki oświatowe, a więc zachowując wszelkie bezpieczeństwo wobec dzieci musieliśmy zwrócić szczególną uwagę na skład środków odkażających — komentuje Monika Zakrzewska z Referatu Kultury i Współpracy Urzędu Miasta Legionowo. — Wybraliśmy firmę PSG Polska ponieważ środki dezynfekujące, których firma używa są bezpieczne dla dzieci, a firma ma stosowne doświadczenie i zaświadczenia — dodaje.

PSG Polska to firma obecna na rynku od wielu lat. Wśród jej klientów znajdują się podmioty takie jak LOT, Ministerstwo Sprawiedliwości, Miasto Stołeczne Warszawa, Lenovo, MetLife, PGNiG, BNP Paribas, HYUNDAI czy KIA.

Firma odkazi obiekty w Legionowie w ramach zamówienia publicznego.

O PSG Polska

Firma PSG Polska zajmuje się usuwaniem zagrożeń mikrobiologicznych i chemicznych z pomieszczeń oraz środków transportu i zapewnia bezpieczeństwo od 2018 roku. Wśród jej klientów znajdują się m.in. LOT, Ministerstwo Sprawiedliwości, Miasto Stołeczne Warszawa, Lenovo i MetLife, PGNiG, BNP Paribas, HYUNDAI, KIA. Firma spełnia wszystkie europejskie normy i standardy, w tym GIS, CIOP, WHO, ECDC, GMP/GHP.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *