LEGIONOWO. Radny Kalinowski podsumowuje rok

2016-12-31 12:41:21

Miniony rok pozwolił mi zdobyć kolejne doświadczenia z zakresu pracy w samorządzie, jest to moja pierwsza kadencja w Radzie Miejskiej i przede mną jest jeszcze wiele nauki. Uważam, że był to bardzo pracowity rok. Coraz więcej osób przychodzi do naszego biura z prośbą o pomoc i wsparcie.

Jako stowarzyszenie zaczęliśmy wydawać czasopismo MIESZKAM OBOK – już pierwszy numer spotkał się z ogromnym zainteresowaniem Legionowian. Nie spodziewałem się tak wielu ciepłych słów od mieszkańców – jest coraz więcej osób, które nas wspierają i pomagają. Decyzją Prezesa Zarządu Okręgowego PiS Pana Ministra Mariusza Kamińskiego zostałem powołany na stanowisko Pełnomocnika PiS w Legionowie.

Powierzona funkcja zobowiązuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy, na rzecz Legionowa. W swoim działaniu nie zamierzam niczego zmieniać – nadal będę służył mieszkańcom tak jak obiecałem podczas wyborów samorządowych. W ramach możliwości wynikających z wypełniania mandatu radnego będę dokładnie przyglądał się pracy Ratusza i w razie potrzeby interweniował. Planujemy również zwiększyć nakład i objętość czasopisma MIESZKAM OBOK.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym nie jest obojętny los Legionowa.

Andrzej Kalinowski, legionowski radny

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *