LEGIONOWO. “Razem możemy zmienić Legionowo” – Andrzej Kalinowski

2018-09-07 7:25:19

Szanowni Mieszkańcy!
Jestem jednym z Was. Jako członek Prawa i Sprawiedliwości czuję się przede wszystkim Legionowianinem.

Z kolei, jako radny dążę do tego, by zmienić nasze miasto na lepsze. Dlatego zdecydowałem się kandydować na urząd prezydenta Legionowa. Chcę powiedzieć to zdecydowanie – nie podobają mi się obecne władze naszego miasta, ich działania i styl uprawiania lokalnej polityki. W moich działaniach liczę na wsparcie wszystkich tych, którzy myślą podobnie jak ja. W naszym mieście stanowczo za dużo już betonu, a ciągle budowane nowe bloki i sklepy! Masowo wycinane są drzewa pod kolejne, nie zawsze uzasadnione, inwestycje. W Legionowie, najgęściej zaludnionym mieście w Polsce wycina się drzewa i stawia następne domy! To kompletna aberracja! Zatrute powietrze, zbyt mało zieleni, zbyt mało miejsc parkingowych, zbyt mało miejsc pracy. A do tego wysokie podatki. Stawki na takim poziomie, jak w Stolicy – to na pewno nie jest w żaden sposób uzasadnione. Oferowany mieszkańcom standard życia jest zbyt niski w stosunku do wysokości podatków. Chcę to zmienić. Dlatego zapraszam wszystkich myślących podobnie do wspólnego działania we wspólnej sprawie, ku DOBREJ ZMIANIE w naszym mieście. Razem możemy zmienić Legionowo. Zapraszam do współpracy: lokalne stowarzyszenia, osoby bezpartyjne, lokalnych społeczników. Na poziomie Naszego Miasta ważniejsze od partyjnych podziałów jest wspólne działanie oraz pozytywne, od dawna oczekiwane zmiany.

Kontakt: kalinowski_andrzej@wp.pl

Andrzej Stanisław Kalinowski
Radny Rady Miasta Legionowo

Komentarze

7 komentarzy

 1. KM odpowiedz

  Ciekawe czy Roman przegra w pierwszej czy w drugiej turze?

 2. Gruby odpowiedz

  aberracja wrrr jakie trudno słowo ….,problem tkwi w tym ze aktualny prezydent ma historię swoich dokonań,a Pan?jak Pan chce np rozwiąząc kwestie smogu?prosimy o konkrety ,pana pomysły i od razu żródło finansowania .

  1. Daro odpowiedz

   No faktycznie, historia tych “dokonań” jest wręcz imponująca. Żaden inny prezydent nie dokonał tylu zniszczeń i zaniedbań w tkance miejskiej co obecny

 3. Mieszkaniec odpowiedz

  Ten radny przynajmniej coś robi dla mieszkańców a ty jak nie masz o czym pisać to zacznij robić na drutach . Kibicuje Kalinowskiemu.

 4. Wyborca odpowiedz

  Zastanawiałam się na kogo głosować i jestem pewny że Kalinowski zrobi dużo dla naszego miasta bo Smogorzewski już jest wypalony i nie ma ani chęci ani pomysłu, jedzie na klakierach i tyle. Panie Andrzeju moi znajomi mają nadzieję że Pan wygra. Powodzenia.

 5. TomaszL. odpowiedz

  Myślę, że przy intensywnym lansie, i dobrych wiatrach od wierchuszki, na 5-6% poparcia może ten kandydat liczyć…

  1. Artek odpowiedz

   Mozesz sie mocno zdziwic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *