Facebook


LEGIONOWO. Rekrutacja w “Konopnickiej”

2016-02-26 6:35:55

Na początku marca odbędą się spotkania informacyjne w sprawie rekrutacji do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Legionowie.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i cała Społeczność Uczniowska Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie zaprasza kandydatów do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Legionowie na spotkania informacyjne w sprawie rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/17.

Kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej zapraszamy 4 marca (piątek) o godz. 18.00. W czasie spotkania będzie można zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły (proponowane profile klas), dotychczasowymi działaniami podejmowanymi przez uczniów liceum (działalność naukowa, artystyczna, akcje charytatywne), bazą lokalową i zapleczem sprzętowym umożliwiającym zdobywanie wiedzy w interesujący sposób.

Kandydatów do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi zapraszamy 11 marca (piątek) o godz. 18.00. Podsumowanie I semestru w gimnazjum pokazało, że jest to szkoła umożliwiająca uczniom wszechstronny rozwój. Tylko w pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi odnieśli wiele sukcesów w Konkursach i Olimpiadach o zasięgu ogólnopolskim, 12 osobom udało się w tych konkursach uzyskać tytuł laureata. Na spotkaniu informacyjnym można będzie zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły.

Obydwa spotkania odbędą się w budynku liceum (hala sportowa), ul. marsz. J. Piłsudskiego 26. Zapraszamy!

Oprac. MaCh

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *