LEGIONOWO. Rok 2020 pełen wyzwań – Artur Pawłowski – legionowski Radny

2020-01-06 5:42:10

To i Owo: Co według Pana wydarzyło się najważniejszego w gminie w mijającym roku?

Artur Pawłowski: Takich wydarzeń było wiele, wśród nich: obchody 100 rocznicy Legionowa; emocjonalne spotkanie z nauczycielami i wypracowane postulatów legionowskiej oświaty, które będą systematycznie realizowane. Ważna była też deklaracja władz miasta i SML-W ws. przekazania działki między blokami 8, 21, 26 na cele rekreacyjne.

TiO: Jakie wyzwania stoją przed gminą w przyszłym roku?

AP: Pozyskiwanie terenów na rozwój infrastruktury jakościowej miasta (budynki użyteczności publicznej w żadnym wypadku bloki), obniżenie opłat za śmieci oraz ogrzewanie, na które wpływ mają spółki gminne i decyzje koalicji rządzącej w radzie miasta, powstrzymanie budowy bloków przy ul. Kościuszki i Zegrzyńskiej. Nie można zapominać, że proces z wykonawcą Centrum Komunikacyjnego jest w toku, mam nadzieję na pozytywne rozstrzygnięcie – to zatrważające jaki obraz szczegółów sprawy wyłania się z docierających informacji.

TiO: Czego życzy Pan sobie w 2020 roku, a czego mieszkańcom?

AP: Mieszkańcom życzę dużo pokoju, aby wszystkie trudne sprawy się poukładały, wzajemnej serdeczności oraz rzecz jasna zdrowia. Sobie życzę cierpliwości i doskonałej organizacji czasu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *