LEGIONOWO. Rozpoczyna się budowa kina w Gondoli

2018-10-04 7:20:07

Legionowo.

Prace związane z rozbiórką Galerii Gondola dobiegają końca. Zaraz po ich zakończeniu przyjdzie pora na budowę kina. To jednak nie koniec prac związanych z rozbudową legionowskiej galerii, bowiem od wiosny rozpocznie się rozbudowa budynku od strony Piłsudskiego

Prace rozbiórkowe na terenie Galerii Gondola dotyczą fragmentu nadbudowy i mają zakończyć się w przyszłym tygodniu. W miejscu rozebranych elementów dachu galerii, ma powstać nowy fragment budynku, w którym zbudowane zostanie kino. Wiosną, kiedy skończą się zewnętrzne prace związane z budową kina, rozpocznie się rozbudowa Gondoli wzdłuż ul. Piłsudskiego. W tym celu ma zostać wyburzona połowa budynku, w którym obecnie mieści się PGE, a ściany rozbudowanej galerii połączą się z pomniejszonym już sąsiednim budynkiem. Nieoficjalnie w dobudowanej części ma powstać 1 duży lokal na parterze i 2 mniejsze na piętrze.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jakie sklepy pojawią się na nowej powierzchni handlowej. Bardzo możliwe, że na piętrze rozbuduje się sklep Martes, a większy lokal dostanie Pizza Hut. Rozbudowa wzdłuż ul. Piłsudskiego potrwać ma do końca 2019 roku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *