LEGIONOWO. Sensacyjna konferencja ministrów ws. rozbudowy DK61

2018-01-02 3:48:05

W środę 3 stycznia br. o godz. 10.00, w Legionowie, przy skrzyżowaniu ul. Zegrzyńskiej i ul. Długiej (obok przystanku autobusowego Os. Piaski) odbędzie się Briefing ministrów Adamczyka i Błaszczaka ws. rozbudowy DK61

Briefing Ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka oraz Ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka, będzie dotyczył rozbudowy Drogi krajowej nr 61 na odcinku Legionowo – Zegrze. Na spotkaniu poruszany będzie temat samej inwestycji oraz korzyści z niej płynących. Nie zmodernizowana droga krajowa od wielu lat jest powodem wielu problemów mieszkańców, a przede wszystkim korków na trasie na Mazury oraz w całym mieście.

Komentarze

6 komentarzy

 1. adam odpowiedz

  Nieudacznicy z PO tylko wciskali ludziom kit przez lata.

 2. Kwiatkowski z Legionowa odpowiedz

  JEŚLI MINISTER SPRAW WEWNĘTRZNYCH WZIĄŁ SIĘ ZA POSZERZANIE DROGI TO MOŻE PRZY OKAZJI USTALI DLACZEGO OBIEKTY KOLEJOWE W LEGIONOWIE SĄ BUDOWANE/MODERNIZOWANE Z FUNDUSZY MIEJSKICH A NIE KOLEJOWYCH. INNE MIASTA NIE WYDAJĄ NA OBIEKTY KOLEJOWE SWOICH FUNDUSZY I REALIZUJE TO PKP. DLACZEGO LEGIONOWO JEST TUTAJ WYJĄTKIEM ????

 3. monter odpowiedz

  Kiedy przebudowa DK61 do ronda w Zegrzu ? Najlepiej bezkolizyjnym przejściu czyli z wiaduktem nad rondem ? Co do skrzyżowania a Michałowie to tu pewnie powstanie rondo kolejne światła raczej nie udrożnią ruchu. Pytanie tylko kiedy przetarg na wykonanie kolejnego odcinka ? Kolejne 10 lat trzeba na przebudowanie tak krótkiego odcinka ?

 4. Miro odpowiedz

  I zaoral Błaszczak lemingów Romcia i Janka. A tyle lat przy korytku PO było i nic, oprócz defilad na wiadukcie z wiceministrem R, który siedzi.

 5. bolek odpowiedz

  Szkoda tylko że nie przebudują tej drogi od razu do skrzyżowania w Michałowie tylko do CSP , gdzie będą tworzyć się korki .Zaledwie 700 metrów dalej,ludzie nie myslą nic.

 6. PKS odpowiedz

  Nareszcie, Smogorzewski z Grabcem nie byli w stanie ruszyć drogi w czasie, kiedy PO była u władzy i dopiero PiS wziął się do roboty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *