LEGIONOWO. Skandaliczny stan gminnej drogi

2022-02-04 8:42:23

Mieszkańcy ul. Herberta w Legionowie, w tym osoba poruszająca się na wózku, nie mogą przebrnąć przez błoto i dostać się do własnego domu…


Ulica Herberta odchodzi w bok od ul. Suwalnej w rejonie Osiedla Młodych w Legionowie. Jest to droga gminna, dlatego za jej stan odpowiadają władze gminy.
Obecnie powstają przy ul. Herberta wielorodzinne bloki oraz szeregowce, które ciągną się od ul. Olszankowej niemal do granic cmentarza. Niemniej jednak istnieje tam także zabudowa jednorodzinna. Mieszkający tam ludzie chcieliby więc mieć możliwość normalnego korzystania z ulicy. A więc możliwość wyjścia i dostania się do własnego domu. Wśród nich jest także osoba niepełnosprawna, która porusza się na wózku. Jednak przy obecnym stanie gminnej drogi , nie jest ona w stanie od dłuższego czasu wydostać się z domu.
Na zadane w tej sprawie pytania, do chwili zamknięcia bieżącego numeru tygodnika, ratusz nie udzielił odpowiedzi…
PS

Komentarze

5 komentarzy

 1. AGNIESZKA odpowiedz

  Proponuję przejechać się całą ulicą Sienkiewicza w samym centrum naszego miasta nie zostawiając koła od samochodu w głębokich dziurach, których jest niezliczona ilość i nie sposób ich ominąć.

 2. AGNIESZKA odpowiedz

  Mam nieodparte wrażenie, że TADEK to wrzuca komentarze, żeby mieć niezłą “bekę” z komentujących, którzy zaraz zaczną go odsądzać od czci i wiary.

  1. Daro odpowiedz

   Tadzio jest wręcz rewelacyjny w ośmieszaniu władz miasta

 3. tadek odpowiedz

  Trzeba zauważyć, że tam na razie jest budowa i sama ulica też jest na uboczu, jak osiedle zostanie oddane do zasiedlenie to nasz pan Prezydent na pewno zadba, żeby było tak ładnie jak w całym mieście. Po co więc krytykować

 4. NieDoWiary odpowiedz

  Nie do wiary!!!, takie cuda w tym naszym podobno dobrze zarządzanym Legionowie???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *