LEGIONOWO. Skatepark otwarty!

2021-10-08 6:18:13

W piątek (8 października) po prawie 7 miesiącach oddany został do użytku zlokalizowany na Stadionie Miejskim – wyremontowany skatepark

W ramach zrealizowanych prac powstały między innymi:
betonowa płyta jezdna, na której zainstalowano urządzenia i elementy wyposażenia sportowego: nufbox z grindboxem 3/3 i poręczą 2/1 + piramida, poręcz prosta, funbox z disasterboxem + funbox kątowy, grindbox 2, quarter pipe z mini quarterem + bank ramp z grindboxem, minirampa; powstała nawierzchnia utwardzona ścieżek oraz dojść pieszych; wykonano ogrodzenie skateparku.

Przypomnijmy, w połowie kwietnia informowaliśmy, że rozpoczęły się prace związane z zapowiadaną przebudową istniejącego skateparku.
Inwestycja kosztowała 950 tys. zł. Zaś za przebudowę odpowiadała firma Techrapms z Krakowa. Natomiast pierwsze wzmianki na temat przebudowy pojawiły się w połowie 2019 r. wtedy też przeprowadzono konsultacje z udziałem młodzieży. PW styczniu 2020 r. przedstawiono projekt i wizualizacje nowego skateparku. Zabezpieczono także wymaganą kwotę w budżecie na lata 2020/2021.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *