Facebook


LEGIONOWO. Śmierć pod Biedronką

2020-07-16 4:55:15

W środę (15 lipca) na parkingu sklepu Biedronka znajdującego się przy ul. Reymonta znaleziono zwłoki 41-letniego mężczyzny


Jak udało nam się ustalić na miejsce zostało wysłane pogotowie, które potwierdziło zgon mężczyzny oraz prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia.
Jak podawała prokurator Katarzyna Ryniewicz-Smela, prokuratura rozpoczęła śledztwo z art. 155 kodeksu karnego tzn. w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Jest to rutynowe działanie w przypadku znalezienia zwłok. Ciało 41-latka został skierowane na sekcje, które być może pozwoli ustalić przyczyny śmierci.

Komentarze

8 komentarzy

 1. Jokos1990 odpowiedz

  Victorze tylko, że gdybys przeczytał dokładnie moj pierwszy komentarz, zobaczyłbyś że nie było w nim nic traktującego człowieka jak rzecz. Nie odnosiłem sie do zmarłego, wyraziłem zastanowienie czy to nie jeden z pijaczków. Nie napisałem nic o tym człowieku, nie napisałem, że „sie cieszę”, albo coś w stylu, „że dobrze się stało”. Bo nie uważam, że dobrze ze ktoś umarł.
  Natomiast później odniosłem sie do zjawiska ktore tam ma miejsce, czyli do przesiadujących tam pijaczków i jak wspomniałeś ze to temat dla straży miejskiej, a i owszem o to mi chodziło w stwierdzeniu „zastanawiam sie czy ktoś sie weźmie za tych meneli i ich rozpędzi”.
  Proszę czytajcie ze zrozumieniem, a nie dorabiacie historie o wychowaniu przez internet i inne w/w.
  Pomyślcie tez czasami, że zle nastawienie do pijaczków moze tez sie wiązać nie tylko z uciążliwością w robieniu zakupów, a osobistymi przeżyciami z najbliższa osoba, która właśnie takim pijaczkiem była, zaniedbując i źle traktując własna rodzinę. I gwarantuje wam, że mielibyście inne zdanie na takie tematy. Koniec i basta bo nie ma co tutaj więcej pisać. Sensu tego nie widzę…

 2. poirytowany odpowiedz

  Nadal uważam, że pijaczek nie pijaczek… CZŁOWIEK!
  Właśnie człowieka szkoda, jaki by nie był…
  Zapewne miał rodzinę, jakąś matkę, może żone i lub może dzieci…
  CZŁOWIEKA SZKODA

 3. jokos1990 odpowiedz

  Ciekawe, czy to nie jeden z tych pijaczków, którzy tam ciągle przesiadują (zarówno przed budynkiem, jaki i za nim). Zastanawiam się tylko czy w końcu ktoś się za tych meneli weźmie i rozpędzi to towarzystwo.

  1. Poirytowany odpowiedz

   Pijaczek nie pijaczek… Też człowiek. Ludzie mniej znieczulicy więcej współczucia…

   1. Jokos1990 odpowiedz

    Jak masz tyle współczucia, to pojedź tam i pomóż im. O ile mnie pamięć nie myli był juz taki jeden medialny gość, który próbował pomagać takim ludziom, ilu udało sie pomoc… proponuje obejrzeć.
    Jestem ciekawy czy kiedykolwiek próbowałeś porozmawiać z takim pijaczkiem.
    I jeszcze jedno nie musze mieć współczucia dla wszystkich.

   2. Victor odpowiedz

    Poirytowany:Dzięki, że zareagowałeś jak normalny człowiek 🙂 . Panuje totalne zidiocenie i brak empatii, niestety. Ten jakoś to jak widać prawdopodobnie 30 latek wychowany nie przez rodziców ale przez internet 🙁

    1. Jokos1990 odpowiedz

     Wyżej napisałem odpowiedz, ale nie twierdz o kimś jak został wychowany na podstawie wieku.
     Brak empatii do tych pijaczków (choć przyznam ze nie do wszystkich) wynika z osobistych doświadczeń właśnie podczas robienia zakupów we wspomnianej biedronce. Panowie gromadzą sie tam z przodu budynku, ale i z tylu. Zaczepiają ludzi, wyzywają (nie wszyscy zaznaczam) jeden opluł kobietę, która nie chciała go”poratować”.
     Wiec ty Victorze i Poirytowany skoro jestescie tacy empatyczni, współczujący i niezidioceni, to proponuje tam pojechać i okazać to współczucie. Poznajcie sprawę i sytuacje wokół Biedronki. Ja jestem tam często i widzę, słyszę …..

     1. Victor

      Kolego, trudności i uciązliwości od pijaczków nie usprawiedliwiają podejście do człowieka jak do rzeczy. Masz rację i prawo do tego, by zakupy robić w spokoju i bezpiecznie. To jest temat dla straży miejskiej i ochrony, ja też chcę kupować spokojnie , Ale odróżniajmy proszę te dwie rzeczy. Życie ludzkie i spokojny zakup sześćiopaku browaru czy marchewki, Pozdrawiam Cię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *