LEGIONOWO. Śmierć w Ratuszu [Zdjęcia]

2018-10-15 6:10:03

Dzisiaj (15.10) około godziny 16.00 w legionowskim Ratuszu zmarł mężczyzna.

Z informacji jakie udało nam się uzyskać od świadków zdarzenia wynika, że mężczyzna będący interesantem Ratusza, źle się poczuł. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Kilka minut później zdecydowano o wezwaniu na miejsce załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które lądowało przy ul. Sowińskiego.
Niestety pomimo prawie godzinnej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.

 

Komentarze

2 komentarze

  1. Kwiatkowski z Legionowa odpowiedz

    Jeśli prezydent miasta mieszka poza Legionowem, to nie ma się co dziwić, że wszystko co się dzieje w mieście najzwyczajniej mu zwisa i powiewa. Ma jeden plan: zgarnąć co się da i jak najwięcej. Lekką ręką daje zezwolenia deweloperom i każdy zielony teren zagęszcza mieszkańcami i zamienia w blokowiska pełne asfaltu, betonu i smogu. A co do szpitala to wszystkie kolejne partie, przed wyborami obiecywały, obiecywały, obiecywały, obiecywały….
    Od 4 lat trwa budowa szpitala miejskiego w Legionowie budowanego przez PIS, niestety jest to wersja wirtualna.

  2. dawid odpowiedz

    Niestety, kolejna śmierć w mieście zamieszkałym przez przeszło 60 tysięcy ludzi, w który nie ma szpitala… Ewenement na skalę kraju! Jednocześnie nadal zagęszcza się miasto ( Smogorzewski i Rosiak?!), kosztem terenów zielonych, parkingów i skwerów dla ludzi. Czy istnieją w Legionowie plany zagospodarowania, ładu przestrzennego? Zrównoważonego rozwoju? Człowiek, beton, zieleń, przestrzeń??? Przez wiele lat ekipa z PO obiecywała szpital, którego nie ma do dziś, składała także wiele innych obietnic przed wyborami, po zapominali lub nie mieli pieniędzy. Czas na za zmiany i czerwoną kartkę dla PO i jej klonów w mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *