LEGIONOWO. Spotkanie opłatkowe na komendzie

2018-12-19 11:31:18

W poniedziałek w naszej komendzie odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe. To była jedyna w swoim rodzaju okazja do zebrania się w tak znamienitym gronie, złożenia sobie życzeń i podzielenia się opłatkiem w pracy z okazji tych wyjątkowych i magicznych świąt. Na uroczystość przybył Zastępca Komendanta Stołecznego Policji młodszy inspektor Krzysztof Smela oraz przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, urzędów i instytucji współpracujących na co dzień z naszą formacją

W poniedziałek w sali odpraw legionowskiej komendy przy wigilijnym stole i ze świąteczną choinką w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie opłatkowe.

Na uroczystość przybył Zastępca Komendanta Stołecznego Policji młodszy inspektor Krzysztof Smela, który wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Legionowie młodszy inspektor Anną Jędrzejewską – Szpak wszystkim policjantom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz zaproszonym gościom złożyli bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia oraz podziękowali funkcjonariuszom za całoroczną, ciężką pracę na rzecz społeczeństwa powiatu legionowskiego.

Młodszy inspektor  Krzysztof Smela przekazał życzenia od Komendanta Stołecznego Policji nadinspektora Pawła Dobrodzieja, który życzył policjantom i pracownikom Policji aby wyjątkowa atmosfera świąt zagościła w ich domach i pozwoliła na odpoczynek w rodzinnym gronie.

Szczególnie ciepłe słowa skierował do wszystkich policjantów, którzy podczas tegorocznych świąt będą pełnić służbę.

Świąteczną modlitwę odmówił kapelan legionowskiej komendy ks. Lucjan Szcześniak.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *