Facebook


LEGIONOWO. Święto Policji 2019

2019-07-16 2:45:52

Już w najbliższy piątek (19 lipca) przed Komendą Powiatową Policji w Legionowie (ul. Jagiellońska 26B) odbędą się oficjalne uroczystości Święta Policji


Najbliższy piątek to szczególny dzień dla wszystkich policjantek i policjantów z Legionowa oraz podległych Komisariatów Policji w Serocku, Jabłonnie, Nieporęcie i Wieliszewie. To właśnie wtedy obchodzić będziemy swoje święto, podczas którego wielu funkcjonariuszy otrzyma nominacje na wyższe stopnie policyjne jak również odznaczenia oraz nagrody od przedstawicieli lokalnych samorządów. Dla najmłodszych gości, w godzinach 12:30-14:30 przewidujemy atrakcje związane z pokazem ciekawostek policyjnych na stoisku promującym bezpieczeństwo oraz w busie edukacyjnym. Technik kryminalistyki będzie prezentował dzieciom m.in. sposoby ujawnienia śladów kryminalistycznych. Będzie też okazja do przyjrzenia się policyjnemu wyposażenia.

Na uroczystość zaproszone jest kierownictwo Komendy Stołecznej Policji oraz przedstawiciele władz samorządowych i instytucji na co dzień z nami współpracującymi.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *