Facebook


LEGIONOWO. Szukali szkoły na giełdzie

2018-04-16 5:42:28

Uczniowie ostatniej klasy gimnazjum mają już coraz mniej czasu na wybór dalszej ścieżki edukacji. Z pomocą w podjęciu właściwej decyzji przyszła XVIII Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbyła się 6 kwietnia br. w Powiatowym Zespole Szkół Ogólnokształcących w Legionowie.

Kandydaci i ich rodzice odwiedzający giełdę mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną sześciu szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu legionowskiego. Przedstawiciele każdej z placówek dołożyli starań, aby jak najlepiej zaprezentować potencjalnym uczniom swoją szkołę i zachęcić ich do nauki w niej. Wszystkie obecne na giełdzie placówki mają kandydatom wiele do zaoferowania i w zależności od indywidualnych preferencji są w stanie zapewnić edukację ogólnokształcącą, techniczną lub branżową na najwyższym poziomie oraz udział w ciekawych projektach dodatkowych i kursach specjalistycznych.

Dodatkowe porady można było uzyskać od obecnych na miejscu pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Legionowie, Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowej Izby Gospodarczej i Powiatowego Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości. Organizatorem giełdy był Referat Edukacji Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Pełna galeria znajduje się TUTAJ

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

1 komentarz

  1. Canadiancialis odpowiedz

    Nie zasługujesz na medal! Niestety, nie zasługujesz na medal. Jesteś osobą szaloną, niekulturalną i używasz wulgaryzmów. Spokojnie to tylko quiz. Przecież możesz się zmienić! Właśnie te trzy cechy wymienione wyżej i ludzie którzy je mają (ja też mam) zasługują na złoty medal albo najlepiej na platynowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *