LEGIONOWO. Tunel otwarty?

2018-12-02 7:15:37

Zakończył się remont jednego pasu ruchu w legionowskim tunelu. Teraz rozpoczęto prace remontowe na drugim pasie. Roboty mają potrwać do końca tygodnia. PKP zapowiada dalsze remonty w tunelu w przyszłym roku

W piątek (30.11) w legionowskim tunelu na Przystanku, w ciągu ulic Krakowskiej i Al. Róż wylany został nowy asfalt na remontowanym wcześniej pasie ruchu. Natomiast w sobotę rozpoczęły się prace na drugim pasie ruchu.

PKP twierdzi jedno, robi drugie

W rozmowie z Martynem Jandułą z zespołu prasowego PKP PLK dowiedzieliśmy się, że remont w tunelu potrwa do końca tygodnia. Z wcześniejszych zapowiedzi wynikało, że prace potrwają do końca listopada br. Powodem przedłużenia się remontu, jak się okazało, były dodatkowe prace, które nie zostały uwzględnione we wcześniejszej ekspertyzie. Na pytanie kiedy planowany jest remont drugiego pasa ruchu usłyszeliśmy, że najwcześniej na początku przyszłego roku.

Remont trwa nadal

Wbrew informacją jakie podało PKP prace remontowe trwają nadal. W sobotę przywrócono ruch na remontowanym wcześniej pasie ruchu. Zamknięto natomiast ruch na pasie, po których do tej pory jeździły samochody. Ekipa remontowa natychmiast przystąpiła do zrywania z niego asfaltu, a następnie rozpoczęto uszczelnianie nawierzchni oraz łączeń na ścianach oporowych. Kiedy ruch wróci do normy i czy remont zakończy się w tym tygodniu, trudno ocenić.

QK

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Kasia odpowiedz

    Od kiedy to listopad ma 31 dni???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *