LEGIONOWO. Ukradł napój, pójdzie siedzieć za narkotyki
2021-07-16 1:13:58
Policjanci z Legionowa zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież napoju. Za kradzież dostał mandat, jednak był to dopiero początek jego kłopotów
Z relacji policji wynika, że otrzymali zgłoszenie dot. kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Legionowa. Informację o kradzieży policji przekazał pracownik sklepu, który przyłapał 19-latka na gorącym uczynku. Policjanci wystawili mężczyźnie mandat. Jednak w trakcie przeszukania go znaleźli przy nim zawiniątko z marihuaną.
W trakcie przeszukania mieszkania 19-latka okazało się, że w jego domu znajdują się kolejne porcje narkotyków o wadze blisko 20 gram. Badanie narkotestem wykazało, że zabezpieczone narkotyki to mefedron. Teraz mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.