LEGIONOWO. Urząd dostarczy maseczki Seniorom

2020-04-17 8:58:28

Akcja dedykowana jest mieszkańcom Legionowa w wieku 60+, a do jej realizacji zostanie wykorzystany miejski serwis sms


Obecnie, dzięki wsparciu legionowskiej firmy Air-Pol, urząd przygotowuje akcję dystrybucji 1000 szt. maseczek wielokrotnego użytku.

Akcja dedykowana jest osobom w wieku 60+, a do jej realizacji zostanie wykorzystany miejski serwis sms. Klauzula informacyjna do miejskiego serwisu SMS: http://legionowo.pl/pl/klauzula-informacyjna

Aby otrzymać maseczkę należy wysłać SMS pod numer 4777 o treści UML.ZDROWIE/adres domowy.

*uwaga: Na prawidłowo wysłane zgłoszenie otrzymają Państwo automatyczny SMS zwrotny a w treści: Potwierdzamy otrzymanie zgłoszenia. Koszt SMS zgodny z taryfą operatora.

Po weryfikacji, maseczki zostaną dostarczone do skrzynki osoby zgłaszającej zapotrzebowanie. Maseczki wykonane przez Air-Pol nadają się do prania w temperaturze 60 stopni Celsjusza i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Źródło: www.legionowo.pl

Komentarze

2 komentarze

  1. Rafał odpowiedz

    Maseczki? Ważne że teren przy Kościuszki “idzie” pod budowę megaosiedla. To jest biznes…

  2. Victor odpowiedz

    to jest “lipa”. wysłałem sms zgodnie z instrukcja inie dostałem zwrotnego potwierdzenia, o którym mowa powyżej. Poza tym, czy urząd nie dysonuje numerami pesel i adresami mieszkańców i nie wie komu i dokąd przesłać??? Dlatego mówię “lipa”. Prezydent Olsztyna dostarczył maseczki wszystkim do skrzynek, bez pytania o wiek czy adres, u nas Romuś jak zwykle ” kombinuje jak koń pod górę”, nie dawajcie się nabierać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *