LEGIONOWO. Debata: Grabiec, Mordak, Rozenek, Uściński – w legionowskiej poczytalni

2019-10-07 4:30:19

We wtorek, 8 października br. w Legionowie odbędzie się debata Radia TOK FM z lokalnymi kandydatami na parlamentarzystów pod hasłem “Usłysz swojego posła”. Otwarte dla publiczności spotkanie, zorganizowane w sali widowiskowej legionowskiej Poczytalni, będzie transmitowane na antenie Radia TOK FM, w aplikacji TOK FM i na stronie tokfm.pl. Wydarzenie jest częścią akcji “Wybory w TOKu”.

Cykl debat Radia TOK FM pod hasłem “Usłysz swojego posła” zainaugurowała rozmowa z udziałem publiczności organizowana w Rzeszowie 12 września br.
Ostatnie, ósme spotkanie z widzami odbędzie się w Legionowie – sala widowiskowa legionowskiej Poczytalni, ul. Tadeusza Kościuszki 8A (budynek dworca) – 8 października br., początek o godzinie 18:00.

Swoją obecność w debacie potwierdzili:

Andrzej Rozenek, jedynka Lewicy

Jan Grabiec, jedynka Koalicji Obywatelskiej, 

Robert Mordak, jedynka Koalicji Polskiej; 

Piotr Uściński, z Prawa i Sprawiedliwości;

 

 

Kandydatów przepytywać będzie dziennikarka TOK FM Agata Kowalska, ale swoje pytania mogą zadawać również osoby obecne na widowni, jak również słuchacze i słuchaczki. Pytania do uczestników spotkań można przesyłać – e-mailem na adres: uslysz@tok.fm, w formie wiadomości na Facebooku lub na Twitterze z hasztagiem #Usłysz.
Debaty będzie można słuchać na żywo na antenie TOK FM oraz w aplikacji TOK FM. Transmisja wideo również na tokfm.pl i na stronie Radia TOK FM na Facebooku. A już po debacie będzie można wysłuchać jej w formie podcastu na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

Więcej szczegółów dotyczących akcji “Wybory w TOKu”, w tym przedwyborczych audycji i specjalnych propozycji redakcyjnych, a także debat “Usłysz swojego posła” można znaleźć na: agora.pl, tokfm.pl/wybory i tokfm.pl oraz na profilu Radia TOK FM na Facebooku i Twitterze.

Debaty Radia TOK FM pod hasłem “Usłysz” – “Usłysz swoje miasto”, “Usłysz swoją szkołę”, “Usłysz swojego posła” – są organizowane już od 2014 r. przy okazji wyborów i ważnych społecznie reform, np. parlamentarnych, samorządowych oraz reformy edukacji.
Formuła debat Radia TOK FM stanowi platformę do dialogu – umożliwia publiczności i słuchaczom zadawanie pytań uczestnikom spotkań, m.in. kandydatom na posłów. Debaty TOK FM są organizowane w wybranych miastach nadawania stacji. Obecnie Radia TOK FM można słuchać zarówno w eterze w 23 miastach Polski, jak również w całym kraju dzięki aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play i App Store.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *