LEGIONOWO. Utrudnienia na Jagiellońskiej

2015-10-16 1:30:28

W sobotę 17 października na jeden dzień zamknięty zostanie odcinek ulicy Jagiellońskiej na wysokości powstającego ronda przy skrzyżowaniu z ul. Barską.

 

Utrudnienia potrwają jeden dzień i są przewidziane na sobotę 17 października. Ruch zostanie zamknięty na odcinku drogi od wysokości wejścia do Domu Pomocy Społecznej „Kombatant”, na samym skrzyżowaniu oraz na odcinku ok. 100 metrów od skrzyżowania z Barską w stronę ronda Poniatowskiego.

Zalecany objazd z centrum Legionowa w kierunku ronda Poniatowskiego i dalej Chotomowa prowadzi ul. Parkową i Kościuszki. Mieszkańcy ulicy Barskiej będą mogli dojechać do domu od strony ulicy Batorego lub ulicy Kościuszki. W tym dniu autobusy ZTM będą miały skróconą trasę i dojadą do pętli Mickiewicza.

W niedzielę 18 października przywrócony zostanie na tym odcinku ruch wahadłowy. Prawdopodobnie ponowne zamknięcie dla ruchu nastąpi w dniach 23 – 24 października (piątek i sobota w przyszłym tygodniu) w związku z faktem, że będzie tam układana masa asfaltowa. O ewentualnych utrudnieniach będziemy informować na bieżąco.

POWIAT LEGIONOWSKI

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *