LEGIONOWO. W dni targowe będzie można parkować pod sądem

2020-11-05 12:25:10

Od soboty 7 listopada, klienci Targowiska Miejskiego będą mogli, parkować na parkingu przy Sądzie Rejonowym w Legionowie

Najpierw w sprawie interweniował Radny Dariusz Petryka w 2019 r. W tym roku Radny z wnioskiem zgłosił się do Dyrektora Sądu Rejonowego w Legionowie. Również mieszkańcy zainteresowali się tą sprawą. Ci zawnioskowali do prezydenta miasta. Prośby w końcu przyniosły efekt i od najbliższej soboty, 7 listopada w godz. 7.00 – 15.00, 100 klientów targu będzie mogło parkować na placu należącym do Sądu Rejonowego. Podpisanie pozwolenie na użytkowanie parkingu zabrania handlu na sądowym parkingu.

Komentarze

1 komentarz

  1. AGNIESZKA odpowiedz

    To bardzo dobra wiadomość dla robiących zakupy na targu oraz mieszkańców tej części miasta. Dziękujemy Panie DARIUSZU !!! Dziękujemy też Panu Prezesowi Sądu za okazaną życzliwość. Przy okazji chciałabym zasygnalizować, że zawieszone przy wejściach na targowisko pojemniki na płyny dezynfekujące mają bardzo małą objętość i nie są uzupełniane. W ostatnią sobotę wchodziłam na targowisko około godz. 11:00 i były puste. Tak samo było w poprzednich dwóch tygodniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *