LEGIONOWO. W niecałą dobę zatrzymali 5 poszukiwanych przestępców

2021-07-20 6:41:16

Dzięki pracy operacyjnej i dobremu rozpoznaniu policjanci codziennie zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Podobnie było ostatnio, kiedy zdawałoby się wszyscy odpoczywają w trakcie weekendu legionowscy policjanci zatrzymali aż 5 poszukiwanych osób

Pierwszy zatrzymany wpadł w ręce policjantów w okolicy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej. Po otrzymaniu informacji, że na terenie Kozłówki może przebywać poszukiwany 23-latek policjanci od razu przystąpili do działania. Po zauważeniu i wylegitymowaniu mężczyzna został przetransportowany na Komendę, skąd trafił do więzienia celem odbycia karty 181 dni pozbawienia wolności.
Kolejne zatrzymanie miało miejsce kilka godzin później przy ul. Królowej Jadwigi, wtedy patrolujący ulice policjanci zauważyli osobę łudząco podobną do jednego z poszukiwanych. Tym razem również mieli cela, zaś 25-letni poszukiwany znalazł się w areszcie gdzie spędzi 10 miesięcy.
Niespełna trzy godziny później kolejny patrol spostrzegł poszukiwanego 26-latka przy ul. Jagiellońskiej. Ten również po upewnieniu się trafił do aresztu, gdzie spędzi 2 miesiące.
Przedostatnie dwa zatrzymania miały miejsce w niedzielę. Około godz. 8.00 rano przy ul. Polnej policjanci zatrzymali ukrywającego się 43-latka. Teraz mężczyzna 3 miesiące spędzi w areszcie podobnie jak zatrzymany dwie godziny później 42-latek zatrzymany przy ul. Daliowej. Ten z kolei w więzieniu spędzi pół roku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *