LEGIONOWO. Wcisną następne szeregowce przy ulicach Czarneckiego i Kolejowej!

2022-03-16 7:26:32

Przy ulicach Czarneckiego na legionowskim Ludwisinie i ul. Kolejowej na III Parceli powstanie kolejne osiem budynków. To kolejny etap dogęszczania tych dzielnic

Starostwo Powiatowe w Legionowie wydało niedawno 2 kolejne pozwolenia na budowę łącznie 8 budynków w zabudowie szeregowej na terenie Legionowa.

Szeregowiec przy Niklowej

Część z nich powstanie na legionowskiej III Parceli. Na działce o pow. 1350 m2 przy ul. Kolejowej pomiędzy ulicami Targową i Niklową pobudowane zostanie 5 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał kubaturę około 800 m3.

Szeregowiec przy Czarnieckiego

Kolejne domy powstaną na Ludwisinie. Na działce o pow. 1000 m2 przy ul. Czarnieckiego, pomiędzy ulicami Rycerską i Piotra Skargi powstaną 3 budynki w zabudowie szeregowej. Każdy z nich o kubaturze 840 m3. To już kolejny etap dogęszczania tych dzielnic Legionowa.
Okoliczni mieszkańcy zastanawiają się, co musi się zdarzyć, aby w mieście zaprzestano wciskania w każdą wolną przestrzeń kolejnych szeregowców.

Paulina Nowicka

Komentarze

3 komentarze

 1. Maria odpowiedz

  Pogłupieli, przecież te szeregowce za jakis czas zamienią się w slumsy. Każdy kto tam zamieszka, za jakiś czas będzie chciał się wynieść w inne miejsce, do własnego domu. Ciągła rotacja w tych mieszkaniach spowoduje dewastacje, tak jak w podobnych pawilonach budowanych w latach 80-tych: przy starostwie, naprzeciwko policji, przy PWK czy na końcu ulicy Kolejowej przy granicy z Chotomowem.

  1. Daro odpowiedz

   Dopóki rządzą deweloperzy to jedynymi poszkodowanymi będą mieszkańcy których “uraczono” takim sąsiedztwem
   Czy skutki otwarcia furtki dla pato deweloperów odczuje prezydent który nawet nie mieszka w Legionowie ?
   Dodajmy do tego potworny spadek wartości okolicznych nieruchomości, nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi domów obok “pekinu”

 2. SKANDAL odpowiedz

  Zmiany klimatyczne są coraz większe, pojawiają się coraz częściej anomalie pogodowe: susze, powodzie wichury, spada poziom wód gruntowych i coraz mniejsze są zapasy słodkiej wody.
  W tej sytuacji każde drzewo jest na wagę złota – szczególnie w mieście, a te barany pozwalają na wycięcie fragmentu lasu u zbiegu ulic Niklowej i Kolejowej?
  SKANDAL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *