LEGIONOWO. Weekend z marihuaną – dwa zatrzymania

2018-07-30 2:21:00

W miniony weekend (28.07-29.07) policjanci z Legionowa we współpracy z funkcjonariuszami z Warszawy doprowadzili do zatrzymania dwóch osób posiadających narkotyki


Do pierwszego zatrzymania doszło w ubiegłą sobotę , około godz. 17.00 przy ul. Złotej w Legionowie. Uwagę policjantów zwrócił młody mężczyzna. Widok funkcjonariuszy wzbudził w legitymowanym bardzo duże zdenerwowanie. Policjanci szybko odkryli powód takiego zachowania mężczyzny.Policjanci  znaleźli w plecaku chłopaka plastikową torebkę z zielonym suszem w środku. Policjanci ustalili, że była to działka marihuany i zatrzymali 18-latka.  Do drugiego zatrzymania doszło w niedziele. Około godz. 16.00, dyżurny legionowskiej komendy otrzymał zgłoszenie z prośbą o sprawdzenie grupy młodych ludzi w okolicy torów kolejowych przy ul. Baczyńskiego w Legionowie. Na miejsce został wysłany  umundurowany patrol. Policjanci we wskazanym miejscu zastali  19-latka oraz dwóch 18-latków.W trakcie kontroli u jednego z18-latków znaleźli  porcję zielonego suszu. Badania wykazały, że w przezroczystej torebce znalezionej przy 18-latku był ponad gram marihuany i mężczyzna trafił do aresztu w legionowskiej komendzie.

Policja nie ma złudzeń – marihuana nie jest niegroźną używką, tylko zakazanym przez prawo środkiem odurzającym, który destrukcyjnie wpływa zwłaszcza na młodzież. Regularne używanie marihuany jest powodem wzrostu zaburzeń depresyjnych, zwłaszcza wśród młodych ludzi w okresie dojrzewania. Częste i regularne  przyjmowanie marihuany przyczynia się do zaburzeń pracy mózgu i negatywnie wpływa na jego rozwój. Z zagrożeń wynikających z narkomanii zdają sobie sprawę policjanci.

QK

Komentarze

1 komentarz

  1. Zalosnagazeta odpowiedz

    Czuje się bezpieczny zniknęły 2 gramy zioła z ulic Legionowa żałosna gazetA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *