LEGIONOWO/ WIELISZEW Narkotykowa para – mieli ponad ćwierć kilo narkotyków

2018-01-23 12:44:58

W piątek (19.01) ręce policjantów z Legionowa wpadł 30-letni mieszkaniec Wieliszewa oraz jego 22-letnia dziewczyna. Jak podaje podkom. Emilia Kuligowska do zatrzymania doszło nieopodal ulicy Parkowej w Legionowie.

Policjanci od dłuższego czasu podejrzewali, że właściciel pojazdu może zajmować się handlem narkotykami. W związku z tym, gdy tylko zauważyli podejrzany pojazd postanowili za nim pojechać. Auto zatrzymało się kilka ulic dalej i zatrzymało się pod domem swojej dziewczyny. Mężczyzna wysiadł z auta i przesiadł się do samochodu kobiety. Wtedy do akcji wkroczyli policjanci. W samochodzie 22-latki policjanci znaleźli marihuanę oraz mefedron.
Już po zatrzymaniu obydwojga policjanci przeszukali mieszkania zatrzymanych. W mieszkaniu 30-latka, funkcjonariusze znaleźli ponad 220 gramów amfetaminy, 105 gramów marihuany, 600 woreczków foliowych, wagę elektroniczną, kalendarz z notatkami i przeszło 4 tys. złotych. Natomiast u 22-latki policjanci znaleźli marihuanę, wagę elektroniczną i ponad 2 tys. złotych. Wszystkie znalezione substancje oraz przedmioty zostały zabezpieczone. Wszystko wskazuje na to, że narkotyki były przygotowywane do dalszej sprzedaży. Oboje zatrzymanych usłyszało zarzuty. Na wniosek policji oraz prokuratury, Wobec 30-latka sąd zastosował areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy a wobec kobiety dozór policyjny dwa razy w tygodniu.

QK
Fot. KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *