LEGIONOWO. Wjechał osobówką w budynek

2021-11-23 3:54:18

W poniedziałek (22 listopada) w Legionowie przy ul. Złotej w Legionowie doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego

Do zdarzenia doszło około godz. 16.40 na skrzyżowaniu Al. Legionów oraz ul. Złotej. Z relacji służb wynika, że kierujący samochodem marki Toyota wypadł z drogi, przejechał przez ogrodzenie i wbił się w ścianę domu jednorodzinnego.

“Kierującemu pojazdem i lokatorom budynku nic się nie stało, jednak poważnie uszkodzona została konstrukcja obiektu, jak i sam pojazd. Siła uderzenia rozrzuciła elementy konstrukcyjne ściany po całym pokoju, rozerwała kaloryfer i meble, a sam telewizor ze zgłoszenia wylądował w sąsiednim pomieszczeniu. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez policję działania strażaków polegały na usunięciu samochodu z terenu posesji, następnie zabezpieczono uszkodzoną ścianę wykonując podpierającą konstrukcję z drewna. Używając desek i plandeki osłonięto ścianę, a w celu zabezpieczenia posesji wykonano tymczasowe ogrodzenie z siatki. Badanie kierowcy nie wykazało wpływu substancji odurzających, przyczyny zdarzenia są ustalane przez policję.” –  podawali na swojej stronie strażacy.

Fot. KP PSP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *