LEGIONOWO. Z Legionowa nad morze przez całe wakacje

2018-06-28 9:01:04

Tradycyjnie Koleje Mazowieckie uruchamiają połączenie nad polskie morze. Cieszący się od lat dużą popularnością pociąg „Słoneczny” w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia zacznie kursować od 23 czerwca 2018 r. Ostatni kurs ukończy w stolicy 2 września 2018 r.


To już kolejny rok, w którym będziemy mogli dojechać nad polskie morze z Legionowa. Pociąg „Słoneczny” będzie kursować codziennie przez całe wakacje od 23 czerwca do 2 września.

Sprzedaż biletów

Sprzedaż biletów jednorazowych wg ofert specjalnych dostępna będzie w elektronicznej sprzedaży już od 24 maja 2018 r. Dodatkowo od 1 do 30 czerwca 2018 r. (do wyczerpania zapasów) w kasach biletowych KM na dworcach: Warszawa Gdańska, Warszawa Zachodnia, Warszawa Śródmieście peron 1 oraz Warszawa Wschodnia. Ponadto będzie dostępna w sprzedaży pula 250 biletów promocyjnych na przejazd pociągiem „Słoneczny” w kwocie 25,00 zł. Bilet promocyjny uprawniać będzie do jednorazowego przejazdu wyłącznie od poniedziałku do czwartku, z wyjątkiem terminu 4-5 lipca 2018 r. (Open`er Festiwal 2018 w Gdyni).

Ceny Biletów

Ceny biletów wg ofert specjalnych na pociąg „Słoneczny” wynoszą: Bilet studencki 22,50 zł do Trójmiasta, 29,40 zł do Ustki, Bilet uczniowski 28,35 zł do Trójmiasta, 37,80 zł do Ustki, Bilet z oferty KM-35 29.35 zł do Trójmiasta, 39 zł do Ustki, Bilet normalny 45 zł do Trójmiasta i 60 zł do Ustki. Bilety dostępne w: kasach biletowych, u kierownika pociągu, w biletomatach KM oraz na stronie bilety.mazowieckie.com.pl i do kupienia za pomocą aplikacji skycash na telefon komórkowy.

„Słoneczny”

Jak informują Koleje Mazowieckie „Słoneczny” składa się z nowoczesnych wagonów piętrowych, które są klimatyzowane, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także wyposażone w przewijaki dla niemowląt oraz stojaki na rowery. Na pokładzie dostępny jest też catering. Nad spokojnym przebiegiem podróży każdego turysty czuwa uprzejma obsługa pociągu. KT

Komentarze

1 komentarz

  1. Daro odpowiedz

    Bardzo dobrze że można pojechać pociągiem nad morze za rozsądną cenę, w tym roku został zawieszony pociąg KM do Krakowa
    Ale jak czytam że w pociągu KM z Modlina z powodu tłoku zemdlało dwoje pasażerów to mam już mieszane uczucia
    Czy Koleje jakby nie było mazowieckie powinny rozwijać komercyjne kursy czy najpierw zadbać o swoich klientów ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *