LEGIONOWO. Z narkotykami i łapówką dla policjantów

2016-12-30 11:07:27

Podczas kontroli drogowej legionowscy policjanci znaleźli narkotyki u 35-letniego pasażera volkswagena. Mężczyzna próbował uniknąć zatrzymania za to przestępstwo, obiecując funkcjonariuszowi pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Artur G. usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i usiłowania udzielenia funkcjonariuszowi korzyści majątkowej.

Funkcjonariusze legionowskiej drogówki w Komornicy zatrzymali do kontroli volkswagena. Podczas sprawdzenia jeden z pasażerów nerwowo chował ręce w kieszeni kurtki. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. W okryciu wierzchnim mężczyzny ujawnili srebrne zawiniątko z białym proszkiem.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i poinformowali mężczyznę, że zostanie zatrzymany. 35-latek zaproponował policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych czym popełnił kolejne przestępstwo.
Artur G. trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał dwa zarzuty, do których się przyznał.

35-latek podejrzany jest o posiadanie amfetaminy oraz o próbę wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom w zamian za odstąpienie przez nich od dalszych czynności służbowych. Za te przestępstwa może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Komentarze

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *