LEGIONOWO. Zaopiekowała się nie tylko zwierzętami

2022-06-02 11:49:20

W ręce policjantów z Legionowa wpadła 27-latka odpowiedzialna za kradzież. Teraz młodej kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności

Kilka dni temu do Komendy Powiatowej Policji kilka dni temu zgłosiła się właścicielka jednego z domów na terenie Legionowa. Kobieta opowiedziała policjantom, że wraz z partnerem wyjechała na kilka dni za granicę. Na czas wyjazdu poprosili o pomoc 27-latkę, która miała się opiekować pozostawionymi w domu zwierzętami. Po powrocie do domu, okazało się, że kobieta najprawdopodobniej prócz opieki nad zwierzętami, “zaopiekowała” się również: flakonem perfum, dwoma parami butów i dwoma telefonami komórkowymi o łącznej wartości 2600 zł.
Kobieta została zatrzymana. W trakcie przeszukania domu podejrzanej policjanci znaleźli wspomniane wcześniej perfumy i dwie pary butów. W trakcie dalszych czynności okazało się, że za kradzież telefonów może być odpowiedzialny znajomy dziewczyny, który został przez nią zaproszony do domu właścicieli. Teraz 27-latka odpowie za kradzież perfum i butów. Zaś jej 29-letni kolega, za kradzież telefonów wspólnie w porozumieniu z 27-latką.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Nie opiekować się zwięrzętami ! Jakaś kobieta z Torunia przygarnęła bezpańskiego kota. Potem okazało się że jednak miał właściciela i ma prokuratorskie zarzuty. Widzicie bezdomne zwierzę – macie problem. Jak zignorujecie i pójdziecie dalej to prokuratorskie zarzuty znęcania się .Weźmiecie do domu – zarzuty o kradzież zwierzęcia. Wezwanie policji może skutkować zarzutami bezpodstawnego jej wezwania. Tu nie ma dobrego wyjścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *