LEGIONOWO. Zatrzymany za włamanie i kradzież

2016-01-26 3:57:47

Legionowscy kryminalni dokonali zatrzymania 32-letniego Mariusza T. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie kradzieży z włamaniem i kradzieży na terenie Legionowa. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania wymienionego odnaleziono przedmioty pochodzące z 2 przestępstw.

W grudniu 2015 roku w legionowskiej komendzie zgłoszono kradzież z terenu posesji trzech rowerów oraz myjki ciśnieniowej, gdzie wartość utraconego mienia wyceniono na ponad 25000 złotych. W pierwszych dniach 2016 roku zgłoszono włamaniem do pomieszczenia magazynowego, z którego skradziono aparat fotograficzny, lampy błyskowe, tablet, monitor komputera, agregat prądotwórczy oraz inne przedmioty fotograficzne, gdzie łączna wartość mienia wyniosła ok. 18 000 złotych. Policjanci posiadając zabezpieczone dowody z miejsc popełnionych przestępstw oraz dokładny opis utraconych przedmiotów zainicjowali działania ukierunkowane na ustalenie sprawców.

Podjęte we wskazanych sprawach czynności pozwoliły na zatrzymanie w środę 20 stycznia 32-letniego mężczyzny. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania odnaleziono część skradzionych przedmiotów. Mariuszowi T. przedstawiono 2 zarzuty tj. kradzieży z włamaniem i kradzieży. Mężczyzna przyznał się do przestępstw. O wymiarze kary dla mężczyzny zdecyduje sąd.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *