LEGIONOWSKI. 127 km/h w obszarze zabudowanym. Policja zatrzymała 11 praw jazdy

2020-08-19 2:59:31

W miniony weekend (14-16 sierpnia) policjanci na terenie powiatu legionowskiego doprowadzili do zatrzymania 11 dokumentów prawa jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h


Jak podawał oficer prasowy legionowskiej Komendy Powiatowej Policji niechlubnym rekordzistą okazał się 31-letni mieszkaniec Warszawy, którego policyjny radar namierzył w Suchocinie gdzie na obszarze zabudowanym pędził z prędkością 127km/h. Poza 31-latkiem prawo jazdy straciło 10 innych kierujących. Wszyscy utracili dokument prawa jazdy na okres 3 miesięcy oraz otrzymali mandaty.

 

Komentarze

1 komentarz

  1. Victor odpowiedz

    To zapraszam Panów Policjantów na Olszankową w Legionowie. Tam na ograniczeniu do 40 km/h są kozacy, którzy te 127km/h spokojnie ustanawiają. Ostatnio królował jakiś debil w porsche, potem audi TT i porządny mercedesik. Do tego stado dostawczych furgonetek, które “zdmuchują” wszystko wokół siebie.Smaczkiem jest baran jeżdżący na rowerze i ciągnący na smyczy brązowego, sporego psa.Pan sobie wyjeżdża na oślep z osiedla przy numerze 11. Oczywiście , żeby się zmieścić jedzie prawie środkiem jezdni. Szanowni Policjanci jak do tej pory udają, że nie wiedzą o problemie. Dopiero jak ktoś zginie to będą na miejscu…spisywać papiery powypadkowe. Nieśmiało zwrócę uwagę, że ul. Olszankowa to droga do szkoły nr 4, warto pomyśleć o bezpieczeństwie tych dzieciaków, które zaraz pójdą do szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *