LEGIONOWSKI. 39-latek znęcał się nad partnerką

2023-01-03 10:28:57

Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu podejrzanego o stosowanie przemocy wobec swojej partnerki. Teraz mężczyzna usłyszał zarzuty

Jak relacjonowała policja, do zatrzymania mężczyzny doszło w trakcie kolejnej awantury, jaką 39-latek wszczął będąc pod wpływem alkoholu.
Kiedy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że pokrzywdzona kobieta od blisko dwóch lat doznaje przemocy ze strony 39-letniego agresora.
W trakcie kolejnej awantury nie wytrzymała i o sprawie poinformowała policję, która zatrzymała 39-latka.
Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad pokrzywdzoną. Prokurator zajmujacy się sprawą zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, jak również nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

2 komentarze

  1. Piotr odpowiedz

    Lewackie pomioty nie rozumieją, że partnerkę, to ja mam w biznesie. W łóżku mam kochankę.

  2. Bogusz odpowiedz

    A może to wszystko wina tej kobiety? Doprawiła partnerowi rogi, ten chcąc ukoić ból wypił flaszkę, wygarnął jej co o niej myśli, a ta wezwała pały i pożaliła się jaka to ona biedna i maltretowana. A teraz ma gdzie sprowadzać swego nowego gacha, bo się chata zwolniła. Policja w tym kraju powinna być dalej MILIcją, bo rozumu to mają mili mili…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *