LEGIONOWSKI. Akcja “Niezapominajka dla Ukrainy”

2023-04-19 4:32:40
Minął ponad rok od napaści Rosji na Ukrainę, a wojna niestety wciąż trwa… Chcąc upamiętnić poległych bohaterów, a także inne, „ciche” ofiary toczącego się w Ukrainie konfliktu, zachęcamy wszystkich do udziału w akcji „Niezapominajka dla Ukrainy”

W ogrodzie, na balkonie, na rabacie kwiatowej posadźmy niezapominajki – symbolizujące pamięć kwiaty o niebieskich płatkach i żółtym środku, czyli w kolorach ukraińskiej flagi. Do akcji może przyłączyć się każdy ‒ od osób prywatnych, poprzez szkoły, biblioteki, instytucje, samorządy, firmy czy zakłady utrzymania zieleni miejskiej. Sprawmy, żeby rozkwitły nieprzebrane łany niezapominajek! W imię uznania dla bohaterskiej obrony Ukrainy, dla uczczenia pamięci ofiar tej wojny.
Jeśli pomysł Wam się spodobał i przyłączacie się do akcji, to opublikujcie w mediach społecznościowych zdjęcia dokumentujące Wasze działania, a do ich opisu dołączcie hasztag #NiezapominajkadlaUkrainy. Publikowane w Internecie fotografie ukażą zasięg akcji.
Informacje o zeszłorocznej odsłonie akcji „Niezapominajka dla Ukrainy”: https://pik.legionowski.pl/aktualnosci/168 oraz na Facebooku pod hasztagiem #NiezapominajkadlaUkrainy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *