LEGIONOWSKI. “Choć młody jestem, działam społecznie!” – konkurs plastyczny

2022-06-02 6:48:13

Stowarzyszenie Dobra fala zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. Choć młody jestem, działam społecznie!

Jest to konkurs dla uczniów szkół podstawowych, organizowany w dwóch kategoriach:  klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Jego celem jest pogłębianie świadomości dzieci na temat odpowiedzialności społecznej, a także kształtowanie takiej postawy w ich codziennym życiu. Zadaniem uczestników jest przygotowanie plakatu w formacie A3 lub A4 prezentującego odpowiedzialność społeczną dzieci w wieku szkolnym, tj. np. dbałość o środowisko, zwierzęta, pomaganie potrzebującym.

Skan lub zdjęcie pracy, wraz z dołączonymi formularzami (do pobrania poniżej), należy przysłać najpóźniej do 17 czerwca br. na adres stowarzyszenie.dobrafala@gmail.com, koniecznie wpisując w temacie hasło „Choć młody jestem, działam społecznie”. Istnieje również możliwość dostarczenia prac na stoisko Stowarzyszenia Dobra Fala, które znaleźć będzie można 11 czerwca br. w godz. 14:00-18:00 podczas obchodów Dni Legionowa pod Areną Legionowo.

Na uczestników konkursu czekają drobne upominki, a na zwycięzców atrakcyjne nagrody.

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Nie warto… Narysujecie jakiś rysunek niepoprawnie politycznie ( ot, mama z tatą i dzieckiem) i już prokurator. No chyba że mama i tata tej samej płci – a to wtedy już będzie ok. Nie wiem nawet czy las można legalnie namalować… Bo skoro był zakaz wstępu dwa lata temu, to może to samo tyczy malunków o tej tematyce ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *