Facebook


LEGIONOWSKI. Cofnięte uprawnienia i sądowe zakazy – 4 osoby zatrzymane

2019-07-15 11:59:12

Prawie codziennie policjanci z legionowskiej komendy zatrzymują osoby nie mające uprawnień do kierowania pojazdów lub posiadające sądowe zakazy kierowania. W minioną niedzielę (14 lipca) policjanci zatrzymali 4 osoby

Do pierwszego zatrzymania doszło o 7.30 kiedy to w Michałowie-Reginowie, policjanci z wydziału drogowego zatrzymali osobowe Subaru, po sprawdzeniu kierowcy, okazało się, że 38-latek kierował pojazdem pomimo cofnięcia uprawnień.
Do drugiego i trzeciego zatrzymania doszło w Wierzbicy tam policjanci zatrzymali 50-latka mającego sądowy zakaz kierowania do 2020 r. oraz kolejnego 38-latka mającego dożywotni zakaz prowadzenia auta. Ostatnie zatrzymanie miało miejsce około godz: 17.00 w Białobrzegach, tam policja zatrzymała Opla, którym kierował 31-latek, który decyzją administracyjną miał cofnięte uprawnienia. Wszyscy kierujący zostali zatrzymani i trafili do jednostki Policji. Mężczyźni doskonale zdawali sobie sprawę z konsekwencji, jakie mogą ponieść za swoje czyny. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

fot: Policja

Komentarze

1 komentarz

  1. AA odpowiedz

    Cóż należało by dla takich “nieposłusznych” zaostrzyć konsekwencje tzn. KAŻDOCZESNA KONFISKATA POJAZDÓW” do ustania kary i nie ma tłumaczenia, że mama, żona sąsiad – konfiskujemy bo wiadomo było, że nie może siadać za kółko (tzn. narozrabiałeś – odpokutuj – nie kombinuj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *