Facebook


LEGIONOWSKI. Dodatek Powstanie Warszawskie – Legionowo, Jabłonna, Nieporęt

2019-07-31 1:36:00

Z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego po raz kolejny razem z tygodnikiem Mazowieckie To i Owo wydaliśmy dodatek „Powstanie Warszawskie – Legionowo, Jabłonna, Nieporęt”. To odpowiedź na liczne zapytania kierowane do naszej redakcji przez Was, Czytelników

Broszura jest dołączona bezpłatnie do każdego numeru To i Owo, który jest w sprzedaży już od dzisiaj.
„Powstanie Warszawskie – Legionowo, Jabłonna, Nieporęt” zostało przygotowana we współpracy z pracownikami Muzeum Historycznego oraz Powstańcami biorącymi udział w działaniach na terenie całego powiatu. Stworzony przez nas dodatek jest istną skarbnicą wiedzy dotyczącą działań powstańczych na naszym terenie, która może przydać się uczniom podczas lekcji historii.
Tygodnik wraz z dodatkiem „Powstanie Warszawskie – Legionowo, Jabłonna, Nieporęt” jest do nabycia w punktach sprzedaży na terenie całego powiatu w cenie 2,80 zł.

Honorowy patronat nad wznowionym dodatkiem “Powstanie Warszawskie – Legionowo, Jabłonna, Nieporęt”  objął Minister obrony Narodowej Pan Mariusz Błaszczak.

Za wsparcie publikacji dziękujemy Powiatowi Legionowskiemu oraz gminom: Jabłonna,Legionowo, Nieporęt, Serock, Wieliszew.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *