LEGIONOWSKI. Duży wzrost zakażeń. Sanepid pracuje na dwie zmiany!

2021-03-12 5:19:04

Jak podaje legionowska Inspekcja Sanitarna 2234 osoby przebywają obecnie na kwarantannie spowodowanej koronowirusem Sars-COV-2. W związku ze znacznym wzrostem zachorowań Sanepid zaczął pracować na dwie zmiany

W ciągu ostatniej doby (11 marca) na terenie powiatu legionowskiego wykonano 273 badania w kierunku zakażenia wirusem Sars-Cov-2, z czego stwierdzono wystąpienie zakażenia u 118 mieszkańców powiatu. Są to mieszkańcy, wśród których są pracownicy urzędów, przedstawiciele różnych zawodów oraz uczniowie i nauczyciele ze szkół, przedszkoli i żłobków z terenu powiatu – taką informację otrzymaliśmy od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie Sylwii Patejuk. – W ciągu ostatniej doby na terenie powiatu odnotowano 1 zgon z powodu Covid-19 wraz z chorobami współistniejącymi – dodaje pani inspektor.
W piątek (12 marca) na Mazowszu odnotowano 3073 zakażenia oraz 65 zgonów spowodowanych koronawirusem.
Od poniedziałku (15 marca) w całym województwie mazowieckiem zostanie wprowadzony lockdown, który ma na celu zatrzymanie zakażeń koronawirusem.

Komentarze

1 komentarz

  1. Tamara odpowiedz

    Roman twierdzi, że zarzyna sie w pracy walcząc z koronawirusem i dlatego nie ma czasu wyjaśnić afery w urzędzie, dzięki której zarobij 250 tys. zł.
    Niestety nie chce też wyjaśnić dlaczego doprowadził do zakażenia połowy urzędu miasta, nie pozwalając na pracę zdalną. No i jeszcze ten doręczyciel Eryk, którego Roman wysłał do pracy w miasto z przesyłkami, nakazami podatkowymi, mimo, że u jego żony stwierdzono koronawirusa.
    A więc mógł się przyczynić do zakażenia połowy miasta koronawirusem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *