LEGIONOWSKI. Dwie osoby ukarane grzywnami w wysokości 15 tys. zł i 5 tys. zł za złamanie zakazów podczas epidemii

2020-04-09 7:19:21

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie informuje, że w związku z niezastosowaniem się do obowiązków i obostrzeń wynikających z wprowadzenia stanu epidemii, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, decyzją inspektora sanitarnego zostały nałożone dwukrotnie kary grzywny. Kary zostały nałożone na podstawie informacji przekazanych przez Policję

Karą w wysokości 15 000 zł ukarano przedsiębiorcę, działającego na terenie gminy Jabłonna, który pomimo wprowadzenia ograniczenia działalności (PKD 93.0) nie zastosował się do obowiązku.

Karą w wysokości 5 000 zł ukarano mieszkańca gminy Nieporęt, który w sposób rażący złamał obowiązek odbywania kwarantanny domowej.

Jednocześnie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie, apeluje o respektowanie wszystkich zasad zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej. Wszelkie próby łamania obowiązujących przepisów, będą surowo karane.

Komentarze

3 komentarze

 1. Victor odpowiedz

  Służby za mało i za rzadko karzą porąbańcow, uprawiających jogging jazdy na rowerku i temu podobne. Oni maja w nosie bezpieczeństwo, liczy się tylko ich pasja i ich “ja”. Dlatego waliłbym po 10 tysięcy na głowę i mocno bym nagłaśniał te fakty karania. Jak się przekonają głąby że się nie opłaca to się uspokoją. Jak nie ma kota to myszy harcują, kot powinien pokazać pazury, w interesie ogółu..

  1. tomo65 odpowiedz

   To trzeba by jeszcze ukarać Kaczyńskiego i consortes za udział w zbiegowisku pod pomnikiem smoleńskim w 10 rocznicę katastrofy. Ich to nie obowiązuje? Ja nie mogę pójść na grób ojca, a prezes może? To jest potrzeba życiowa?

   1. Victor odpowiedz

    Tomo65, ja też nie mogę pójść na grób moich rodziców. Jest mi tak samo przykro jak Tobie, ale musimy to przeżyć. A przeżyć się da jak nie nie będzie baranów ganiających po mieście. Jak ktoś nie rozumie dobrym słowem to powinien dostać wp…dol. T 10 tysięcy zl zaboli na pewno. Mimo wszystko wesołych i bezpiecznych Świąt dla Ciebie i wszystkich tu zaglądających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *