LEGIONOWSKI. Ferie z klockami LEGO w Galerii Północnej

2018-01-26 9:10:54

Do niedzieli, 28 stycznia na dzieci, rodziców i wszystkich fanów klocków LEGO® czeka wyjątkowe wydarzenie – wspólne budowanie największej mapy Polski z klocków LEGO®. A do tego warsztaty, konkursy i animacje przygotowane już dla maluchów od 18 miesiąca życia

Jeśli dzieci lubią ciekawe wyzwania, a praca zespołowa i układanie konstrukcji z klocków to mocna strona całej rodziny, warto do 28 stycznia odwiedzić pierwszą galerię handlową na Białołęce. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł wziąć udział w tworzeniu hipsometrycznej mapy Polski, pokazującej krainy geograficzne, góry, niziny i zbiorniki wodne. Z pomocą animatorów dzieci wyczarują także z klocków LEGO® jeden z popularnych polskich zabytków, obiektów kulturalnych czy sportowych.

  • Strefa LEGO® wypełniona animacjami dla dzieci zlokalizowana zostanie na parterze galerii, w pasażu wzdłuż ul. Trakt Nadwiślański. W godzinach 11:00-19:00 na małych fanów klocków LOGO® oraz ich rodziców będą czekały między innymi:
  •  Specjalna strefa budowania hipsometrycznej mapy Polski, a w niej ponad 500 tysięcy klocków LEGO® gotowych do stworzenia interaktywnej, kolorowej konstrukcji. W dodatkowej strefie budowania zabytków powstaną małe dzieła sztuki, a wybrane z nich zostaną następnie umieszczone na mapie Polski.
  • Dla inspiracji uczestnicy będą mogli obejrzeć wielkoformatowe modele 3D najciekawszych zabytków Polski, które zostały stworzone przez polskich dorosłych fanów klocków LEGO®
  •  Na małych artystów czeka możliwość wzięcia działu w konkursie plastyczny „Moje ulubione miejsce w Polsce”.
  •  W weekendy animatorzy poprowadzą także ciekawe animacje i konkursy, w których do wygrania będą między innymi mini zestawy klocków LEGO®.
  •  Dla najmłodszych gości przygotowano zaś strefę LEGO® Duplo, będącą ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny. Na dzieci czeka basen wypełniony klockami, rodzice będą mogli wziąć udział w warsztatach edukacyjnych prezentujących, jak poprzez wspólną zabawę stymulować wyobraźnię, koordynację, umiejętności manualne i intelektualne
    maluchów.

 


Nad bezpieczeństwem uczestników i pełnym atrakcji programem zabawy będą czuwali przeszkoleni, gotowi do pomocy animatorzy. W weekendy wydarzenie poprowadzi konferansjer, który rozbawi i zachęci do uczestnictwa nawet najbardziej nieśmiałe dzieciaki.

Szczegółowe informacje dotyczące ferii z klockami LEGO® w Galerii Północnej znajdują się na stronie www.galeriapolnocna.pl i na profilu na Facebooku.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *