LEGIONOWSKI. KINO OTWARTE w wersji ONLINE!

2020-04-30 8:43:50

30 kwietnia br. o godz. 20.00 Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza na jedyny i niepowtarzalny seans filmu pt.  „Niewidoczne życie sióstr Gusmão”. Spotkanie odbędzie się w ramach akcji KINO OTWARTE

Niepowtarzalne ponieważ seans będzie oglądany wspólnie – choć każdy obejrzy przygotowany przez PIK seans u siebie.

„Niewidoczne życie sióstr Gusmão”, to  film, który otrzymał Nagrodę Główną w sekcji Un Certain Regard na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, brazylijski kandydat do Oscara.

Uniwersalna, klimatyczna opowieść o dwóch siostrach, które nie zgadzają się na życie według narzuconych im schematów. Mają własne wizje przyszłości i konsekwentnie dążą do ich realizacji, choć nie jest łatwo.

Scenariusz oparto na bestsellerowej powieści Marthy Batalhy „Niewidzialne życie”.

W jednym z wywiadów reżyser, Karim Aïnouz, powiedział, że jego film jest swoistym hołdem dla wszystkich wyjątkowych kobiet, które spotkał na swojej drodze.

Krótkie wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi – jak zawsze – Magdalena Felis.

Osoby zainteresowane seansem prosimy o przesłanie imienia i nazwiska na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 29.04.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.)

Więcej na stronie: Powiatowej Instytucji Kultury 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *