LEGIONOWSKI. KINO OTWARTE w wersji ONLINE

2020-04-23 6:33:10
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie serdecznie zaprasza na KINO OTWARTE w wersji ONLINE!

30 kwietnia br. o godz. 20.00 obejrzymy wspólnie – choć każdy u siebie – „Niewidoczne życie sióstr Gusmão”, film, który otrzymał Nagrodę Główną w sekcji Un Certain Regard na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, brazylijski kandydat do Oscara.
Uniwersalna, klimatyczna opowieść o dwóch siostrach, które nie zgadzają się na życie według narzuconych im schematów. Mają własne wizje przyszłości i konsekwentnie dążą do ich realizacji, choć nie jest łatwo.
Scenariusz oparto na bestsellerowej powieści Marthy Batalhy „Niewidzialne życie”. W jednym z wywiadów reżyser, Karim Aïnouz, powiedział, że jego film jest swoistym hołdem dla wszystkich wyjątkowych kobiet, które spotkał na swojej drodze. Krótkie wprowadzenie do wspólnego seansu przedstawi – jak zawsze – Magdalena Felis.
Osoby zainteresowane seansem proszone są o przesłanie imienia i nazwiska na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 29.04.2020 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS na stronie: www.pik.legionowski.pl.)
Zapraszamy!
#zostanwdomu

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *