LEGIONOWSKI. Komitet wyborczy Roberta Biedronia w Legionowie?

2020-02-05 8:55:07

 

Co prawda kampania prezydencka jeszcze się nie rozpoczęła ale w Legionowie juz powstał Komitet Roberta Biedronia. Informację o inicjatywie przekazał Leszek Poniewierka:

“Szanowni Państwo,
miło mi poinformować, że w Legionowie powstał Komitet Roberta Biedronia.
Komitet to oddolna inicjatywa składająca się z co najmniej 5 osób, które w danej miejscowości chcą wyrazić poparcie dla Roberta Biedronia i wspierać go w budowaniu dostatniej, bezpiecznej i demokratycznej Polski. Komitet ma charakter nieformalny i dobrowolny i nie musi wiązać się z jakąkolwiek deklaracją czy działalnością polityczną.Komitety mają możliwość podejmowania własnych działań na rzecz kampanii prezydenckiej Roberta Biedronia, jak spotkania, dyskusje, rozmowy ze znajomymi, konferencje prasowe.
W Legionowie komitet utworzyli sympatycy Roberta Biedronia zarówno działający w strukturach Lewicy, jak również osoby całkowicie nie związane z polityką. Codziennie dołączają nowi sympatycy, którzy po ogłoszeniu formalnej kampanii wyborczej rozpoczną jej prowadzenie w powiecie legionowskim. Najważniejszym wydarzeniem będzie wizyta Roberta Biedronia w Legionowie, a o jej terminie będziemy informować w mediach społecznościowych.

Z poważaniem
Leszek Poniewierka
koordynator wojewódzki Komitetów Biedroinia”

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *