Facebook


LEGIONOWSKI. KONKURS FILMOWY

2017-08-29 7:11:15
 
Gorące wakacyjne dni wiele osób spędza wypoczywając nad wodą i uprawiając sporty wodne. Pamiętajmy, aby zarówno w rejonach nadmorskich jak i w okolicach mniejszych zbiorników wodnych przestrzegać zasad bezpieczeństwa, a w szczególności korzystać tylko z wyznaczonych i strzeżonych kąpielisk. Taka forma wypoczynku to również dobry czas na połączenie rekreacji wodnej z pracą artystyczną i udziałem w konkursie „Filmowy przeWODNIK”.

 
Organizatorem konkursu „Filmowy przeWODNIK” jest Komenda Główna Policji przy współpracy Zarządu Głównego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Konkurs ten jest jednym z elementów ogólnopolskiej akcji informacyjno – edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”, która została objętej patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a także jest częścią zainicjowanej przez MSWiA kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać ekipę filmową (maksymalnie 5 osób, które nie ukończyły 18 lat) i znaleźć pełnoletniego opiekuna. Następnie wystarczy nakręcić 30-sekundowy spot, promujący bezpieczne przebywanie w wodzie i nad wodą oraz przesłać go wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres:
 
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji
 
ul. Puławska 148/150
 
02-624 Warszawa
 
z dopiskiem „Filmowy przeWODNIK”
 
Spot może być wykonany przy użyciu cyfrowej kamery video, aparatu fotograficznego, telefonu komórkowego itp.
 
Na prace czekamy do 1 września 2017 r. (o zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu do Biura Podawczego KGP w Warszawie).
 
Szczegółowe informacje oraz regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie:
 
Szczegółowe informacje oraz regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie:
 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *