LEGIONOWSKI. Lokalna Organizacja Turystyczna diagnozuje nasz region

2023-08-02 8:35:48

Diagnoza Regionu Jeziora Zegrzyńskiego jest pierwszym krokiem do stworzenia wspólnej strategii. Objęty jest nią obszar gmin członkowskich Lokalnej Organizacji Turystycznej „Przystań w sercu Mazowsza” (LOT). Zachęcamy mieszkańców do podzielenia się z nami swoją opinią poprzez wypełnienie ankiety

Opracowaniem objęte będzie terytorium gmin członkowskich LOT, czyli w powiecie wołomińskim Dąbrówki, w powiecie legionowskim Jabłonny, Nieporętu, Legionowa, Serocka i Wieliszewa, w powiecie wyszkowskim Somianki i Wyszkowa oraz Pułtuska i Pokrzywnicy w powiecie pułtuskim.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców wymienionych gmin do wzięcia udziału w ankiecie, która ma zbadać po pierwsze jakość życia w naszym regionie, widzianą Państwa oczami, a po drugie pokazać oczekiwane przez mieszkańców kierunki rozwoju. Wyniki ankiety dadzą samorządom wspólnie opracowującym diagnozę wskazówki co do kierunków rozwoju, jakich oczekują mieszkańcy.

Ankieta jest krótka, a jej wypełnienie zajmie Państwu 3 do 5 minut. Aby to zrobić, należy kliknąć w link: ANKIETA. Czekamy na Państwa odpowiedzi do 20 sierpnia 2023.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Źródło: Lokalna Organizacja Turystyczna „Przystań w sercu Mazowsza”

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *